Dekorasyon Cam Filmleri
Dekorasyon Cam Filmleri

Dekorasyon Filmi

LLumar® dekoratif film ile tanıştığınız andan itibaren, bu filmin benzersiz olduğunu anlayacaksınız. Bu film, çok daha uygun maliyetlerle camların özel bir işlemden geçmiş gibi kendinden desenli .görünmesini sağlar. Canlı renkleri, görsel effektleri ve grafik desenleriyle işyerlerinin ve evlerin cam yüzeylerine sınırsız dizayn alternatifleri sunmaktadır. Ticari mekanlarda, özel alanların oluşmasına ve güvenliğin çoğalmasına imkan vermektedir.

LLumar® camları özelleştiren film, kendi isteklerinizi ve görüşlerinizi kullanarak yaratıcılığı, fonksiyonelliği ve esnekliği kapsayan yepyeni bir dünya sunuyor. Tüm pencerelere, kapılara ya da oda ayıraçlarına renk ve canlılık getirme imkanınız vardır. LLumar dekoratif film, değişik renk ve desen çeşitleriyle her türlü zevke hitap eder; kırmızı, sarı, yeşil, mavi, bronz, beyaz, siyah, mat, buzlu renkler. Herhangi bir rengi veya tüm renkleri herhangi başka bir rengin üstüne sıçratarak kombine etmek mümkündür. Böylece kendi özel filminizi elde etmiş olursunuz. Bu lekeler ister dağıtılarak, ister bir yere odaklı ya da tamamını kapatacak şekilde oluşturabilinir.

Belli bir bölgeyi logo veya imza ile özelleştirebilir ve değişik desenler kullanarak görünümü zenginleştirebilirsiniz; örn.,üstüste bir çok desen kullanarak kendi imzanızı oluşturabilirsiniz. LLumar® dekoratif film, estetik görünümü yükseltmenin yanında, hayat kurtarıcı özelliliğe sahiptir.

  • Cam Yüzeyler
  • Vitrinler
  • Koridorlar
  • Ofis Kapıları
  • Konferans Odaları
  • Özel Mekanlar

Llumar dekoratif filmin uygulama alanları:
Cam yüzeylerin şeffaf ve güzel görünümü
Koridorları oluşuturur
Kamuya açık olan alanlarda güvenliği yükseltir
Vitrinlerin görünümünü cazip hale getirir

Güneş ışığının bol olduğu alanlarda bile ışınlara karşı koruma sağlar.

Cam üzerinde ürünleri görmek için aşağıdaki linki TIKLAYIN...

http://www.llumar.com/en/DecorativeFilmViewer.aspx